Minižáci a přípravka

Zdeněk MRKVICA / 777 228 127 / zdenek.mrkvica@category.cz

Stanislav MRKVICA / 602 484 813 / stanislav.ml@mrkvicovi.cz

Plánované turnaje

______________________________________________________________________________________

V neděli 16.9.2018 jsme uspořádali první letošní turnaj „POHÁR SOKOLNIC“ na počest zesnulého kamaráda a přítele házené Libora Koníčka.

Naši nejmenší (mladší minižáci) obsadili krásné druhé stříbrné místo, střelecky musíme pochválit Petříka Váňu (19branek), Adámka Mrkvicu (18branek) a Lukáška Mrkvicu (17branek). Ale pochvala je na místě pro všechny naše bojovníky, i malé bojovnice Adélku, Emmičku, Elišku a Adrianku. JSTE BORCI!

Za pořadatele děkujeme všem týmům za účast, trenérům (hlavně těm našim Zdendovi a Standovi) za obětavou a poctivou práci s dětmi, všem dětem za fair play hru, rodičům za jejich podporu a všem dobrovolníkům, kteří se podíleli jakkoli na organizaci celého turnaje ať už u stolečků, za píšťalkou nebo i u okénka s občerstvením! DĚKUJEME.

více a nejen fotky z turnaje najdete i na facebooku https://www.facebook.com/hazena.sokolnice/

NÁBOR

S novým školním rokem zahajujeme novou sezónu 2018/2019 a nabíráme nové síly!
Maminky, nebojte se s o své děti, je o ně vždy postaráno a budete z nich mít samostatné, kamarádské a cílevědomé děti.

TĚŠÍME SE NA POSILY

_______________________________________________________________________________