Minižáci a přípravka

Turnaj v Novém Veselí 2015  – 1. místo

 

 

Putovní pohár z M.H.I.L. putuje do Sokolnic

Vůbec poprvé jsme vzali naše kluky na Mini Handball Interligu do Nového Veselí a vedlo se nám nadmíru dobře. Družstvo minižáků vybojovalo putovní pohár za první místo z 18 týmů. Přípravka veze nepopulární bramborovou medaili, ale čtvrté místo z 16 týmů je určitě hodně dobrý výsledek. Turnaj byl velmi dobře organizovaný se spoustou těžkých  soupeřů, takže se nám moc líbil.

Výsledky minižáci (2003, 2004) – hrálo se ve třech skupinách po šesti, vždy 8 minut.

TJ Sokol Sokolnice – J. Hradec  7 : 6

TJ Sokol Sokolnice – Nové Veselí A  12 : 7

TJ Sokol Sokolnice – Velké Meziříčí  11 : 4

TJ Sokol Sokolnice – Agrokarpaty Pezinok 10 : 1

TJ Sokol Sokolnice – Rohožník A  11 : 7

Ve skupině jsme měli největší obavu z domácího Nového Veselí a Velkého Meziříčí se kterými jsme hráli na nedávném DP Stavebním turnaji velmi vyrovnané zápasy. Ostatní soupeři byli pro nás velká neznámá. Nakonec bylo všechno jinak. Nejvíce jsme se museli strachovat o výsledek hned v prvním zápase s holkama z Jindřichova Hradce, které hrály pěknou házenou a naši ospalí kluci málem klopýtli. Ještě že Míra Kovařík v brance na začátku zápasu bravurně chytl sedmičku………..

V ostatních zápasech jsme hráli to co jsme potřebovali a přesvědčivě porazili jak Nové Veselí tak Velké Meziříčí a dostali také příležitost kluci ze střídačky. Do finálové skupiny postupovali jen vítězové základních skupin, takže každé klopýtnutí mohlo znamenat konec medailových nadějí. O to víc těší náš velmi dobrý výkon ve skupině.

Finálová skupina:

TJ Sokol Sokolnice – Sokol Telnice 11 : 6

TJ Sokol Sokolnice – HBC Strakonice  8 : 7

Ze dvou dalších skupin postoupila Telnice a HBC Strakonice. Tady už nebylo slabšího soupeře. HBC Strakonice předváděly velmi dobrou házenou a bylo jasné že porazit tohoto soupeře dá hodně práce. Sousední Telnice s námi držela krok do poloviny zápasu a  předvedli velmi dobrý a  bojovný výkon. Když pak Telnice remizovala s HBC Strakonice 7 : 7, čekalo nás  v posledním zápase finále  s HBC Strakonice.

Zápas s HBC Strakonice se pro nás od začátku vyvíjel   příznivě, jeden moment jsme vedli již o 3 góly, ale kluci ze Strakonic rychlou rozehrávkou a 3 góly v rychlém sledu stáhli náš náskok na jediný gól a drama v poslední minutě začalo. Naštěstí jsme dokázali takticky podržet míč a dotáhnout zápas do vítězného konce.

Střelecky se dařilo Lukášovi Koníčkovi, ale pochvalu za výkon zaslouží všichni. I když křídla nedala moc gólu, odvedla spoustu „černé“ práce, kdy svým pohybem rozhýbali obranu a vytvořili tak místo na střelbu spojkám. Taky v obraně makali všichni naplno a dobrými zákroky se  ukázal Míra v brance. Družstvo přehrálo soupeře kolektivním výkonem a každý kdo vyběhl na hřiště má na prvním místě svůj podíl.

Sestava a střelci branek: Lukáš Koníček 35, Marin Máša 17, Tomáš Hodinka 5, Jochman David 5, Pavel Povalač 5, Víťa Mikyska 3, Dan Šnajdr, Míra Kovařík Br.

Přípravka (2005 a mladší) – hrálo se ve čtyřech skupinách, vždy 8 minut.

TJ Sokol Sokolnice – Havlíčkův Brod  8 : 5

TJ Sokol Sokolnice – Stupava D  9 : 3

TJ Sokol Sokolnice – Rohožník C  6 : 1

Naši skupinu vyhráváme a postupujeme tak do bojů o 1. – 4. místo.

Finálová skupina:

TJ Sokol Sokolnice – Ivanka pri Dunaji  3 : 7

TJ Sokol Sokolnice -  Telnice   5 : 8

TJ Sokol Sokolnice – Jiskra Třeboň 4 : 7

Ve finálové skupině jsme narazily na týmy, které nás převyšovaly jak výškově tak i váhově a bylo to znát. Navíc jakoby kromě Toma a Aniky ostatním zvlhnul střelecký prach a gól ne a ne dát. Přesto je potřeba celý tým pochválit za bojovnost a snahu bojovat  až do konce. Pro mnohé to byl první takový velký turnaj, takže čtvrté místo z 16 družstev je obrovský úspěch. První byla Telnice před Ivankou a třetí Jiskrou Třeboň.

Sestava a střelci branek: Míra Kovařík Br., Koníček Tomáš 21, Anika Unge 8, Viktor Brabec 3, Padalík Natik 2, Sláma Šimon 1, Viktor Přichystal, Fojtů Adam

Odměnou všem hráčům byla pizza na Sokolovně v Sokolnicích na malé oslavě. Díky rodičům a všem fanouškům.

Kompletní výsledky najdete tady: http://mhil.noveveseli.cz/clanky/1225-2-kolo-mhil-vysledky.aspx#U11_01_03_Matches

A tady pár fotek: http://sokolsokolnice.rajce.idnes.cz a taky tam najdete celý zápas minižáků s HBC Strakonice.

 

 

Družstvo minižáků vítězí na DP stavební v Novém Veselí 1.3.2014

fotky najdete zde: http://sokolsokolnice.rajce.idnes.cz/

V sobotu 1.3.2014  jelo družstvo přípravky na další kolo Jihomoravské ligy do Hodonína a minižáci pak na velmi dobře obsazený turnaj DP stavební do Nového Veselí. Do Nového Veselí jeli také opory přípravky Míra Kovařík a Tomáš Koníček, čímž citelně tým oslabili což se projevilo také na výsledku přípravky (ne však na nasazení kluků, naopak). Sedm našich minižáků pak vyhrálo všech sedm utkání v Novém Veselí a zaslouženě zvedlo nad hlavu pohár pro vítěze.

Minižáci (2003/2004) – DP stavební Nové Veselí. Hrálo 11 družstev, ve dvou skupinách vždy 12 minut.

Skupina A (naše) – výsledky

TJ Sokol Sokolnice – Sokol Prostějov A   11 : 8

TJ Sokol Sokolnice – Telnice A  12 : 10

TJ Sokol Sokolnice – Nové Veselí A  18 : 16

TJ Sokol Sokolnice – Velké Meziříčí A  15 : 14

TJ Sokol Sokolnice – Kuřim A  17 : 7

Naše skupina  byla šestičlenná, druhá skupina pak měla 5 týmů a nutno říci, že naše skupina, kde byly všechny A týmy byla silnější. Vyrovnané byly hlavně zápasy s Telnicí a s Novým Veselí, které patřily na turnaji k těm nejlepším. Telnice se snažila pokrýt od začátku našeho nejlepšího střelce Lukáše Koníčka, ale střelecky se prosadil taky Martin Máša a hlavně pak výborná obrana nám pomohla k vítězství. Hned po tomto náročném zápase  na nás  vyrukovalo Nové Veselí  s osobní obranou, ale perfektní záběhy Tomáše Hodinky a Martina Máši zcela rozvrátily osobku „veseláků“. Tyto dva zápasy asi byly nejnáročnější a také nejpohlednější a kluci hráli opravdu výborně. Těsný výsledek s Velkým Meziříčím neodpovídá průběhu hry, kdy teprve v poslední minutě jsme inkasovaly 2 branky, které korigovaly výsledek.

Semifinále:

TJ Sokol Sokolnice – Újezd u Brna A   14 : 4

Naši staří známi z Újezdu postoupili z druhého místa ve druhé skupině a pouze první čtyři minuty s námi drželi krok. Pak se ukázala naše fyzická převaha a tak si zahrála celá lavička.

Finále:

TJ Sokol Sokolnice – TJ Sokol Litovel  15 : 7

Statická hra Litovle nemohla překvapit naši dobrou obranu a tak bylo jen otázkou o kolik finále vyhrajeme. Finále si pak zahráli všichni naši hráči a zaslouženě zvedli pohár pro vítěze  nad  hlavu. Druhá byla Litovel, třetí sousedi z Újezdu (gratulujeme) a čtvrtý byl Prostějov.Kompletní výsledky najdete tady: http://hazena.noveveseli.cz/clanky/1741-vysledky-.aspx

Sestava a střelci branek:

Míra Kovařík (Br.), Lukáš Koníček 36, Martin Máša 31, David Jochman 14, Tomáš Hodinka 13, Pavel Povalač 5, Tomáš Koníček 3.

Co dodat? Kluci odehráli super turnaj. Důležité je, že všichni jsou schopni vstřelit soupeři gól a když se náhodou nedařilo jednomu tak zaskočil další což bylo pro soupeře dost nečekané. Výrazně jsme se oproti předešlým turnajům zlepšili v obraně, také některé přihrávky „měly oči“ a bylo vidět také vydařené akce. Poděkovat musíme také kamarádům z naší  přípravky, kteří bojovali v Hodoníně bez  Tomáše Koníčka a Míry Kovaříka a pomohli tak starším klukům.

Přípravka (2005 a mladší) – Jihomoravská liga Hodonín.

Bohužel tiskové agentury nevydaly výsledky, ale  musíme sportovně přiznat, že oslabená přípravka na stejně staré týmy z Hustopečí, Juliánova a Hodnína nestačila a nepoznala radost z vítěztví. Absence Aniky Unge, Tomáše Koníčka a Míry Kovaříka byla příliš citelná. Přesto musíme celé vystoupení kluků hodnotit pozitivně. I bez opor stříleli góly (všichni!), bojovali a hráli jako tým. Poslední zápas prohráli o jeden jediný gól! V kompletní sestavě budou v budoucnu určitě postrachem soupeřů stejně jako jejich starší kamarádi. Pokud jim to vydrží tak určitě brzy nějaký pohár taky přivezou.

Sestava a střelci branek:

Dan Šnajdr (Br.), Viktor Brabec 12, Natik Padalik 10, Viktor Přichystal 4, Adam Fojtů 2, Šimon Sláma 1

Díky všem rodičům a fanóškům za pomoc a fandění.

 

 

 

 

 

 

 

 

Házenkářské naděje na turnaji v Bojnici

 

Ve dnech 3. – 4. 12. 2011 se ve slovenské Bojnici uskutečnil „Mikulášský turnaj“ v házené, určený pro hráče ročníku 2000 a mladší. Hrálo se 4+1 a turnaje se zúčastnilo celkem 15 mužstev. Sokol Sokolnice reprezentovala dokonce dvě družstva a to A a B.

Výsledky TJ Sokol Sokolnice B

Velká Bystřice B – TJ Sokol Sokolnice B 15 : 12

TJ Sokol Sokolnice – Ivanka při Dunaji  18 : 02

TJ Sokol Sokolnice – HK Kúpele Bojnice C  17 : 05

TJ Sokol Sokolnice – HK Kúpele Bojnice A  12 : 10

Po odehrání všech zápasů ve skupině mají tři mužstva (Sokolnice B, HK Kúpele Bojnice A a Velká Bystřice B) stejný bodový zisk a rozhoduje minitabulka, kde jsme na tom o dva góly hůře než vítěz skupiny (Velká Bystřice B) a o jeden gól hůře než druhé HK Kúpele Bojnice A. S notnou dávkou smůly tedy obsazujeme ve skupině 3. místo a v neděli budeme hrát o konečné 7. – 9. místo.

Picard Senec – TJ Sokol Sokolnice                      06 : 11

Povážská Bystrica A – TJ Sokol Sokolnice      15 : 03

Našemu „Béčku“ tedy patří konečné 7. místo.

 


 

 

 

 

 

 

 

Výsledky TJ Sokol Sokolnice A

TJ Sokol Sokolnice – Zlín  14 : 09

TJ Ivanka při Dunaji A – TJ Sokol Sokolnice   04 : 09

TJ Sokol Sokolnice – Povážská Bystrica A    07 : 05

TJ Sokol Sokolnice – MŠK Hlohovec B     12 : 01

Výsledkem těchto čtyřech vítězných utkání  je suverénní první místo ve skupině a postup do bojů o medaile.

Velká Bystřice B – TJ Sokol Sokolnice A      13  : 15

TJ Sokol Sokolnice A – Velká Bystřice A     12 : 14

 

Naše „Áčko“ tedy končí po jediném prohraném zápase na skvělém druhém místě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na turnaji nás reprezentovali hráči a hráčky:

David Unge, Filip Hanuš, Radek Máša, Martin Máša, Lukáš Koníček, Tomáš Koníček, Honza Klanica, Martin Jandl ,Michal Jandl, Marek Kučera,Pavel  Linhart, Ema Hanušová, Michal Sekanina, Adam Beránek,Tereza Beránková

Kromě odvahy při hře museli hlavně ti nejmladší hráči prokázat také statečnost, když mezi ně přišel čert a Mikuláš. Chytit čerta za ocas a nechat se s ním vyfotit nebylo určitě jednoduché, ale nakonec to zvládli. I starší hráči získali cenné zkušenosti pro případné budoucí angažmá na Slovensku, zejména pak v jazykové oblasti („ Pane trenére, co to znamená  že máme na záchodě použít kefu?“). V pauze mezi zápasy jsme navštívili zoologickou zahradu, která je hned vedle překrásného zámku, takže jsme měli i kulturní zážitek. Celý turnaj byl určitě jak pro hráče tak i pro trenéry dobrou generálkou před velkým mezinárodním turnajem ve Slovinsku na který se chystáme v prvním červencovém týdnu.

Libor Koníček

 …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

Naši minižáci vítězí na turnaji v Telnici 

 

Další ze série turnajů byl tentokrát 10.12. 2011 v Telnici, kde hrála naše 3 družstva (přípravka, minižáci a holky)

1-        Sestava a počet branek přípravka Sokol Sokolnice

Máša Martin (10), Wajda Vojta (0), Linhart Pavel (30), Povalač Pavel (1), Jochman David (0), Koníček Tomáš (1), Koníček Lukáš (16), Martin Jandl (B)

Výsledky přípravka

Sokol Sokolnice : Telnice 10 : 1

Sokol Sokolnice : Nové Bránice 8 : 6

Sokol Sokolnice : KP Brno 12 : 2

Sokol Sokolnice : Nové Bránice 9 : 8

Sokol Sokolnice : KP Brno 11 : 1

Sokol Sokolnice : Telnice 8 : 5

Vezeme tedy s přehledem první místo.

 

 

 

 

 


 2-        Sestava a počet branek minižáci Sokol Sokolnice

Michal Sekanina (B, 3), Honza Klanica (28), Máša Radek (21), Kučera Marek (3), Hanuš Filip (18), Luskač Jakub (5)

Výsledky minižáci

Sokol Sokolnice : Bohunice 13 : 5

Sokol Sokolnice : Sokol Sokolnice holky 16 : 4

Sokol Sokolnice : KP Brno 17 : 3

Sokol Sokolnice : Telnice 16 : 2

Sokol Sokolnice : Nové Bránice 16 : 7

I v této kategorii máme zlatou medaili.


3-        Sestava a počet branek Sokol Sokolnice holky

Hotová Žaneta (B), Sadílková Sára (24), Beránková Tereza (0), Hanušová Ema (9), Prokešová Vendula (0), Kroupová Kateřina (0), Vinklerová Kristýna (0)

Výsledky Sokol Sokolnice holky

Sokol Sokolnice holky : Nové Bránice 4 : 15

Sokol Sokolnice holky : Sokolnice kluci mini 4 : 16

Sokol Sokolnice holky : Telnice 6 : 8

Sokol Sokolnice holky : Bohunice 6 : 8

Sokol Sokolnice holky : KP Brno 13 : 18

Holky bohužel všechny zápasy prohrály, ale hrály s klukama, navíc se starší kategoriíí, takže se za výsledky nemusí stydět. Některé zápasy byly velmi vyrovnané a holky se snažily a bojovaly až do konce.

 

 

 

 

 


 

 ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 

Turnaj na domácí půdě vyhráváme

V sobotu 24.9.2011 se uskutečnil na domácím hřišti v Sokolnicích turnaj v házené. Postavili jsme tři družstva, dvě chlapecké a dokonce jedno dívčí. Hrálo se 4+1 na malém hřišti.

Výsledky a sestavy jednotlivých kategorií:

1. nejmladší kategorie – přípravka (holky, kluci)

Sestava a počet vstřelených branek holky: Sadílková (20), Beránková (1), Machálková, Jordánová, Vinklerová, Hanušová (10), Prokešová (1), Hotová, Odstrčilová

Výsledky zápasů holky:

Sokolnice H : Telnice A     3 : 3

Sokolnice H : Telnice B     10 : 4

Sokolnice H : Hustopeče   6 :  6

Sokolnice H : Měnín (holky)  8 : 1

Sokolnice H : Sokolnice (mladší kluci)  5 : 15

Sestava a počet vstřelených branek kluci: Jandl Martin (3), Máša Martin (9), Linhart Pavel (23), Povalač, Koníček Tomáš (1), Kocián, Koníček Lukáš(10), Šorm Patrik

Výsledký zápasů kluci:

Sokolnice : Telnice A     6 : 3

Sokolnice : Telnice B     6 : 1

Sokolnice : Hustopeče  8 : 7

Sokolnice : Měnín (holky)  11 : 2

Sokolnice : Sokolnice H (holky) 15 : 5

Vítězem této kategorie jsou kluci ze Sokolnic (bez porážky), druhé místo obsadila Telnice A, Třetí jsou holky ze Sokolnic, čtvrté Hustopeče, pátá Telnice B a šesté holky z Měnína. Také byli vyhlášeni nejlepší střelec  turnaje a to Pavel Linhart ze Sokolnic a Martin Jandl ze Sokolnic jako nejlepší brankář turnaje.

Důležitější než výsledky je ale zjištění, že všichni hráči a hráčky se zápas od zápasu zlepšují.

2. Starší kategorie – minižáci

Sestava a počet vstřelených branek: Hanuš (18), Klanica (8), Kučera (6), Koníček Lukáš, Luskač (2), Sekanina (11), Máša Radek (8)

Výsledky:

Sokolnice : Telnice  10 : 5      odveta 14 : 6

Sokolnice : Hustopeče 15 : 4  odveta 14 : 5

Turnaj vyhráli naši kluci bez ztráty jediného bodu. Druhá byla Telnice a třetí Hustopeče. Nejlepším střelcem v této kategorii byl Josef Vrátil z Hustopeče a nejlepším brankářem pak Lukáš Koníček (Sokolnice).

Turnaj proběhl za ideálního počasí a díky patří všem kdo pomohli při přípravě a organizaci celé akce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ze Zlína vezeme stříbro

PO MĚSÍCI A PŮL PRÁZDNIN JSME SE Z ÚČASTNILI VĚTŠÍHO TURNAJE MINIŽÁKŮ, HOLIDAY CUP VE ZLÍNĚ. 19.-20.8.2011 VE ZLÍNĚ ZA ÚČASTI TÝMŮ: SOKOL  LUHAČOVICE,  JISKRA HAVLÍČKŮV BROD, JUNIOR ZLÍN, STM OLOMOUC A-B,  SOKOL NOVÉ BRÁNICE.

1 ZÁPAS  SOKOLNICE –NOVÉ BRÁNICE  18-3

BRANKY: HANUŠ 8, JANDL 3,KLANICA 3,MÁŠA 1,UNGE 1, FOJTŮ 2.

LEPŠÍ ZAHÁJENÍ TURNAJE JSME SI NEMOHLI PŘÁT, KLUCI BYLI NAŽHAVENI A TAKY TO PŘEDVÁDĚLI NA HŘIŠTI  A TÍM  SI ZAJISTILI PRVNÍ VÝHRU.

2. ZÁPAS   STM OLOMOUC  A -SOKOLNICE 14-12

BRANKY: HANUŠ 5, JANDL 6, FOJTŮ 1

S VÍTĚZEM TURNAJE JSME ODEHRÁLI  VYROVNANÉ UTKÁNÍ V NEMŽ JSME  NEPROMĚNOVALI  I  TY NEJVYLOŽENĚJŠÍ  ŠANCE  A  SEDMIMETROVÉ HODY , U  TĚCH JSME ZA CELÍ TURNAJ BYLI NA 40%, COŽ JE HROZNĚ MÁLO. NUTNO DODAT, ŽE OLOMOUC NAKONEC VYHRÁLA ZASLOUŽENĚ.

3.ZÁPAS   STM OLOMOUC  B- SOKOLNICE 8-11

BRANKY: HANUŠ 5, JANDL 6

DALŠÍ TĚŽKÝ ZÁPAS A VYDŘENÉ VÍTĚZSTVÍ.

4: ZÁPAS JISKRA ZLÍN- SOKOLNICE  9-8

TOTO  UTKÁNÍ  BYLO SPECIFICKÉ  PROTOŽE DOMÁCÍ TÝM MUSEL VYHRÁT, ABY SI NEUDĚLAL OSTUDU. NAŠI  ZAČALI  V  POHODĚ CELÍ ZÁPAS VEDLI ,ALE PSYCHICKY JSME TO NEUNESLI  I  DÍKY    SPORNÝM VÝROKŮ ROZHODČÍ JSME PROHRÁLI   A  UŽ TO SNÁMI NEMOHLO BÝT HORŠÍ, LEPŠÍ  UMÍSTĚNÍ SE VZDALOVALO.

5: ZÁPAS  SOKOLNICE –SOKOL LUHAČOVICE   25-10

BRANKY:HANUŠ 8, JANDL 5,KUČERA 4,MÁŠA 3 UNGE 2, FOJTŮ 2, LINHART 1

KLUCI SE TROCHU UKLIDNILI A ZASLOUŽENĚ VYHRÁLI.

5. ZÁPAS  HAVLÍČKŮV BROD- SOKOLNICE  8-11

BRANKY: HANUŠ 2, JANDL 5, KUČERA 1,MÁŠA 2, FOJTŮ 1.

POKUD JSME CHTĚLI  LEPŠÍ  UMÍSTĚNÍ MUSELI  JSME BODOVAT A TO SE NÁM  V NERVI DRÁSAJÍCÍM UTKÁNÍ, PŘI KTERÉM NĚKTERÉ MAMINKY V HLEDIŠTI TÉMĚŘ  OMDLÉVALY, POVEDLO .KONEČNĚ  KLUCI  UKÁZALI ,  ŽE UMÍ  I  POD TLAKEM  ZAHRÁT. MEDAILE   NA KTERÉ  JSME  MUSELI  ČEKAT DO POSLEDNÍHO ZÁPASU CELÉHO TURNAJE BYLA SLADKÁ. PRVNÍ BYLA OLOMOUC A DRUHÝ SOKOL  SOKOLNICE  O  JEDINÝ GOL, TŘETÍ HAVLÍČKŮV BROD, ČTVRTÝ ZLÍN,  PATÝ OLOMOUC B, ŠETÉ BRÁNICE, SEDMÉ LUHAČOVICE.

Nezbývá než klukům a trenérovi pogratulovat, druhé místo je učitě úspěchem. Díky všem rodičům a fanouškům za pomoc a podporu. Věříme také, že přijdete povzbudit naše kluky na další turnaj, který bude na domácím hřišti a to 24. září 2011

TRENÉR  B. HANUŠ

         

 

 

 

 

 

 

                                                 

 

 

 

 

 

 

 

                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PŘEKVAPENÍ NA MEGA SAM CUPU

 

9.  – 10.6 .2011 JSME SE ZÚČASTNILI JEDNOHO Z NEJVĚTŠÍCH TURNAJŮ MINIŽÁKŮ U NÁS.  VELKÝ MEZINÁRODNÍ TURNAJ NAŠÍ KATEGORIE ZA        ÚČASTI 19. TÝMŮ, BYL ROZDĚLEN DO TŘÍ SKUPIN A JEN VÍTĚZ POSTUPOVAL DO FINÁLOVÉ TROJKY.

1. ZÁPAS  SOKOLNICE – ŽERAVICE :  12-12

BRANKY:KUČERA 2, HANUŠ 6, MÁŠA 2,KLANICA 1,LINHART 1

HNED NA ÚVOD TURNAJE JSME HRÁLI Z JEDNÍM NEJSILNĚJŠÍCH TÝMŮ NAŠÍ SKUPINY A TAKY TO TAK VYPADALO. TROCHU JSME ZASPALIÚVOD A PROHRÁVALI O DVA, TŘI GOLI. CELÝ ZÁPAS JSME DOTAHOVALI AŽ VELKOU VŮLÍ A VINIKAJÍCÍM ZÁKROKEM BRANKÁŘE 20 VTEŘIN PŘED KONCEM, KDY ŠEL SOUPEŘ SÁM NA BRÁNKÁŘE TEN CHYTIL JISTÝ GOL A ZPROTIÚTOKU JSME VYROVNALI NA 12-12.

2.ZÁPAS  SOKOLNICE – BYSTŘICE:  12-11

BRANKY:KUČERA 1, HANUŠ 2 ,MÁŠA 4,UNGE 4, LINHART1

S DOMÁCÍMI BYL ZÁPAS OPĚT  VYROVNÁN,ALE S TÍM  ROZDÍLEM , ŽE DOTAHOVAL SOUPEŘ. JINAK KLUCI SI STAV  POHLÍDALI.

3.  ZÁPAS   ZŠ HEYROVSKÉHO- SOKOLNICE: 5-21

BRANKY KUČERA 3, HANUŠ 10, 1, KLANICA 3, LINHART 2, KONÍČEK 2

4. ZÁPAS   ZŠ JÍVOVÁ- SOKOLNICE: 5-20

BRANKY KUČERA 9, HANUŠ 6, MÁŠA 3, KLANICA 1, LINHART 1

OBA DVA ZÁPASY VYPADALI STEJNĚ, NAŠE DRUŽINA SE ROZEHRÁLA K VYNIKAJÍCÍM  VÝKONŮM A V POHODĚ DOTÁHLA  ZÁPASY K VÍTĚZNÝM KONCŮM.

5.ZÁPAS  SOKOLNICE-RK PECINE B /CHORVATSKO/ 17-5

BRANKY: KUČERA 2, HANUŠ 7, MÁŠA 2, KLANICA 3, UNGE 1, LINHART 1,LUSKAČ 1

SE ZVEDLOU HLAVOU Z PRVNÍHO DNE JSME CHORVATY POTŘEBOVALI PORAZIT A TO SE NÁM POVEDLO, COŽ ZNAMENALO  NEJHŮŘE 3 MÍSTO.

FINÁLOVÁ SKUPINA

SOKOLNICE-SK PLZEN 8-10

BRANKY KUČERA 3, HANUŠ 3, UNGE 1, KLANICA 1

SOKOLNICE – SK PROSTĚJOV 4-17

BRANKY KUČERA 2,UNGE 1, LINHART 1

VE FINÁLOVÉ SKUPINĚ NÁM TROCHU  ZVLHL STŘELECKÝ PRACH NA COŽ JSME DOPLATILI HLAVNĚ  S PLZNÍ ,  NA PROSTĚJOV JSME   UŽ NEMĚLI SÍLY,ALE  JINAK  3.  MÍSTO ZA PLZNÍ A PROSTĚJOVEM JE VELKÝM A NIKÝM NEOČEKÁVANÝM ÚSPĚCHEM NAŠICH NEJMENŠÍCH.  ZÁVĚREM   BYCH PODĚKOVAL KLUKŮM,ŽE SE VYDALI ZE VŠECH SIL A ZA KVALITNÍ REPREZENTACI NAŠEHO KLUBU TJ SOKOL SOKOLNICE.

TRENÉR: B.HANUŠ