Házená – Mladší a starší minižáci

• středa 17:00 – 18:00 Sokolovna, starší mini
  • pátek 16:30 – 17:30 Sokolovna, starší mini

Soupiska

Soupisku hráčů naleznete zde: soupiska hráčů

Aktuality

• ve středu 12.12. trénink pouze pro mladší mini, trénink starších mini se ruší pro jinou akci v sokolovně
  • v neděli 16.12.2018 hrajeme o pohár a medaile ve Velké Bystřici! Odjezd od sokolovny v 7:15. Předpokládaný příjezd v 16:30 hod.
  • přivezli jsme stříbrné medaile mladších mini z turnaje ve Velkém Meziříčí
  • sledujte nás na facebooku!

Rozpis turnajů

Oficiální rozpis turnajů mladších a starších minižáků najdete zde: rozpis turnajů

Galerie fotografií

Všechny fotografie najdete v galeriích v albu družstva: fotoalbum družstva

V neděli 9.12.2018 jsme odehráli poslední zápas jihomoravské ligy mladších i starších mini v Bohunicích.

Příští týden nás čeká turnaj o pohár a medaile v Bystřici a budeme bojovat, abychom si před Vánoci dovezli nějakou tu medaily 🙂 Držte nám pěsti a těšíme se na vysokou účast dětí.

________________________________________________________________

Tréninky se ve středu 5.12.2018 ruší, přejeme bohatou mikulášskou nadílku…. i uhlí a brambory jsou užitečný 🙂

___________________________________________________

TURNAJ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Přivezli jsme 2. místo mladších mini, kdy jsme podlehli pouze ve finálovém boji a to týmu Telnice.

Starší mini skončili na 9. místě.

_______________________________________________________________

TURNAJ MALOMĚŘICE

Sobotní turnaj 10.11.2018 v krásné hale v Maloměřicích

______________________________________________________________

TURNAJ KUŘIM

V sobotu 27.10. 2018 jsme se v omezeném počtu zúčastnili 3. kola ligy minižáků v Kuřimi.

_________________________________________________________________

V sobotu 29.9.2018 se zúčastnili mladší (přípravka) a starší mini prvního turnaje v nové hale v Kuřimi, kterou jim můžeme jen závidět.

Příští turnaj sehrajeme v Telnici 13.10.2018 v čase 9:00 – 15:00 (bude upřesněno)

_________________________________________________________________

V neděli 16.9.2018 jsme uspořádali první letošní turnaj „POHÁR SOKOLNIC“ na počest zesnulého kamaráda a přítele házené Libora Koníčka.

Naši nejmenší (mladší minižáci) obsadili krásné druhé stříbrné místo, střelecky musíme pochválit Petříka Váňu (19branek), Adámka Mrkvicu (18branek) a Lukáška Mrkvicu (17branek). Ale pochvala je na místě pro všechny naše bojovníky, i malé bojovnice Adélku, Emmičku, Elišku a Adrianku. JSTE BORCI!

Za pořadatele děkujeme všem týmům za účast, trenérům (hlavně těm našim Zdendovi a Standovi) za obětavou a poctivou práci s dětmi, všem dětem za fair play hru, rodičům za jejich podporu a všem dobrovolníkům, kteří se podíleli jakkoli na organizaci celého turnaje ať už u stolečků, za píšťalkou nebo i u okénka s občerstvením! DĚKUJEME.

více a nejen fotky z turnaje najdete i na facebooku https://www.facebook.com/hazena.sokolnice/

NÁBOR

S novým školním rokem zahajujeme novou sezónu 2018/2019 a nabíráme nové síly!
Maminky, nebojte se s o své děti, je o ně vždy postaráno a budete z nich mít samostatné, kamarádské a cílevědomé děti.

TĚŠÍME SE NA POSILY

ROZPIS TRÉNINKŮ / sezona 2018-2019