TJ Sokol Sokolnice

TJ Sokol Sokolnice

Masarykova 370

Sokolnice  664 52

Tělocvičná jednota Sokol Sokolnice je počtem téměř 600 svých členů jednou z nejvýznamnějších organizací v obci Sokolnice. TJ Sokol Sokolnice vlastní budovu sokolovny s restaurací . Prostory sokolovny využívají členové jednotlivých oddílů ke své činnosti. V budově, umístěné ve středu obce, jsou také pořádány různé společenské akce. TJ Sokol také vlastní venkovní hřiště s umělým povrchem a s potřebným zázemím, které rovněž slouží členské základně, ale po vzájemné dohodě i ostatním spoluobčanům. TJ Sokol Sokolnice je součástí Župy Dr. Jindry Vaníčka.

oddíly:

• všestrannost (mateřský klub Beruška, cvičení dětí předškolního věku, aerobic, zumba, power jóga, pilátes, kondiční a zdravotní cvičení, taneční a zájmový  kroužek TéKáčko, volejbal, turistika a cykloturistika)
  • házená (přípravka, ml.žáci, starší žáci, dorostenci, muži)
  • futsal (žáci, tři družstva mužů)
  • stolní tenis (dvě družstva mužů)
  • šipky